Wait when page loaded

607 345 842

ul. Gabrieli Zapolskiej 9, 30-126 Kraków

Instalacja, montaż, serwis central telefonicznych, sieci telefoniczne Kraków

Centrale telefoniczne są bardzo popularnym rozwiązaniem, dzięki któremu możemy połączyć ze sobą nawet kilkadziesiąt aparatów telefonicznych oraz sieci telekomunikacyjnych i zapewnić pomiędzy nimi stałą wymianę informacji. Pierwsze centrale powstały już w 1898 roku. Oczywiście od tamtego czasu przeszły niewyobrażalnie dużą rewolucję.
Najnowsze technologie zapewniają szybką wymianę danych i wysokie bezpieczeństwo ich przesyłu. Obecnie na rynku dostępne są urządzenia analogowe jak i cyfrowe, zarówno jedne jak i drugie mają swoje zalety i wady, wybór odpowiedniego typu najlepiej pozostawić profesjonalistom.
Nasza firma odpowiada na potrzeby nie tylko dużych korporacji ale również małych firm. Od niedawna montujemy centrale telefoniczne również w prywatnych domach.
Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem odpowiednich urządzeń, oczywiście doradzamy klientowi jaki typ urządzenia jest najlepszy do konkretnych zastosowań . Jesteśmy jedną z niewielu firm, która pozostawia menu platana.

Instalacja, montaż, serwis telefonii VOIP Kraków

Podjęliśmy współpracę z czołowym producentem telefonów VOIP, oraz urządzeń peryferyjnych i pochodnych, takich jak bramki VOIP.
Współpraca z firmą YEALINK daje nam przewagę na tym rynku, co dla klienta oznacza gwarancję najniższych cen urządzeń, a także profesjonalny montaż, doradztwo, oraz serwis.
Telefonia VOIP staje się już standardem w przedsiębiorstwach, a duży wybór operatorów i bezproblemowa ich zmiana w razie problemów (bez żadnych zmian sprzętu), umożliwia optymalizację kosztów działania firmy.
Głównymi atutami telefonii VOIP są darmowe połączenia w ramach sieci firmowej, oraz bardzo niskie stawki połączeń na telefony na całym świecie. Ostatnio pojawili się również operatorzy udostępniający darmowe połączenia.

Sprzedaż central telefonicznych Kraków