Wait when page loaded

607 345 842

ul. Gabrieli Zapolskiej 9, 30-126 Kraków

Sieci komputerowe Kraków

Pierwszą siecią komputerową była sieć rozproszona mającą na celu łączenie poszczególnych jednostek wojskowych. Opracowana w 1981 roku przez wojsko amerykańskie sieć nosieła nazwę ARPANET. Od tamtego czasu najwięksi naukowcy głowili się, żeby rozwinąć powstałą już technologię. Dzięki licznym badaniom i przeprowadzanym symulacjom, używamy dzisiaj sieci komputerowe w obecnej postaci.

Sieci komputerowe to zaawansowane połączenia pomiędzy wieloma komputerami. Pozwalają na szybką i bezpieczną wymianę danych między oddalonymi od siebie komputerami. Sieci stały się na tyle powszechne, że praktycznie każde przedsiębiorstwo, niezależnie od branży i ilości zatrudnianych pracowników, posiada własną sieć komputerową podłączoną dodatkowo do internetu.
Jesteśmy firmą, która odpowiada na tego rodzaju zapotrzebowanie. Zajmujemy się tworzeniem zaawansowanych i w pełni profesjonalnych sieci komputerowych.
Tworzymy systemy teleinformatyczne i telekomunikacyjne. Wykonujemy, serwisujemy i utrzymujemy sieci radiowe, kablowe, miedziane i światłowodowe. Oferowane przez nas urządzenia znajdują zastosowanie zarówno w domu jak i w firmie.
Służymy pomocą w montowaniu i konfiguracji sieci przewodowych i bezprzewodowych. W naszej ofercie znajdują się również urządzenia Cisco i Mikrotik.